Розвяжыть рывняння: [2.3+k]-4.9=7.18

+5
Ответы (1)
  1. 28 июня, 17:17
    0
    (2.3+К) - 4.9=7.18

    2.3+К=7.18+4.9

    2.3+К=12.08

    К=12.08:2.3

    К=5,25