Розвяжыть будьласка задачку ... друкарня протягом трьох мысяцыв випускала по 13428 книжок щомысяця, протягом наступних чотирьх мысяцыв-по 18271 книжцы щомысяця. сколька всево книг друкарня ызготовыла за всьього ето время

+5
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 01:35
    0
    13428*3 + 18271*4 = 4044 + 73084 = 77128 (книг)