1) 3/5 ОТ 30 2) 3/10 ОТ 120 3) 2/3 ОТ 150

+1
Ответы (1)
  1. 13 августа, 12:53
    0
    1) 30 : 3 * 5 = ?

    2) 120 : 10 * 3 = ?

    3) 150 : 3 * 2 = ?