Сократить дробь у-7/у²-8 у+7

+5
Ответы (1)
  1. 27 июля, 07:05
    0
    У-7/у²-8 у+7=

    у-7 / (у-7) (у-1) = 1/у-1

    D=64-28=36

    у1=8+6/2=14/2=7

    у2=8-6/2=2/2=1