1/2 х-у если х = - 4,4 у = - 3

+5
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 00:20
    0
    1/2 х-у=1/2 * (-4,4) - (-3) = - 1/2*44/10+3=-1/2*22/5+3=-11/5+3=3-2 1/5=4/5=0,8