Решите уравнение - 3 x + 4-2 x=8 x-9

+4
Ответы (2)
  1. 26 декабря, 01:13
    0
    -3x+4-2x=8x-9; - 13x=-13; x=1;
  2. 26 декабря, 02:11
    0
    -3 х-2 х-8 х=-4-9

    -13 х=-13