Вычисли 84 / 2 + 15, 70 / 5 - 0, 24 * 3 - 18, 5 * 16 - 11, 24 * 4 - 24

+3
Ответы (1)
  1. 4 мая, 20:01
    0
    84/2+15=57

    70/5-0=14

    24*3-18=54

    5*16-11=69

    24*4-24=72