Упростите:

(14 а^2 - 17 ав-8 в^2) - (17 ав+12 а^2-4 в^2)

4 а (а+2 в) - 7 в (2 а-в) - 3 а (2 а-3 в)

+5
Ответы (1)
  1. 3 марта, 22:13
    0
    1.

    (14 а² - 17 ав - 8 в²) - (17 ав + 12 а² - 4 в²) =

    14 а² - 17 ав - 8 в² - 17 ав - 12 а² + 4 в² =

    2 а² - 34 ав - 4 в² =

    2 * (а² - 17 ав - 2 в²)

    2.

    4 а * (а + 2 в) - 7 в * (2 а - в) - 3 а * (2 а - 3 в) =

    4 а ² + 8 ав - 14 ав + 7 в² - 6 а² + 9 ав =

    -2 а² + 3 ав + 7 в²