4284 - (c-387) = 1287 pomagite pojalusta po matematike

+3
Ответы (2)
  1. 11 октября, 18:59
    0
    4284 - (с-387) = 1287

    4284-с+387=1287

    4284+387-1287=с

    3384=с

    с=3384

    проверка

    4284 - (3384-387) = 4284-2997=1287 верно
  2. 11 октября, 20:43
    0
    4284 - (с-387) = 1287

    4284-с+387=1287

    4671-с=1287

    4671-1287=с

    с=3384