62,3 + (50,1-3,3 (96,96:9)) * 1,8

+4
Ответы (1)
  1. 29 марта, 00:11
    0
    1) 62,3 + (50,1-3,3• (96,96:9,6)) •1,8=92,4861) 96,96:9,6=10,1

    2) 3,3*10,1=33,33

    3) 50,1-33,33=16,77

    4) 16,77*1,8=30,186

    5) 30,186+62,3=92,486