5 1/4 (12-t) - 3 3/4 (-t-24) при t = - 0.4

+3
Ответы (1)
  1. 11 января, 00:37
    0
    5,1/4 (12+0,4) - 3*3/4 (0,4-24) = 1,275*12,4-3*3,4 * - 23,6=15,81-3*-80,25=15,81-240,72=256,53