80000 - (6181-3695) / 2 2634*7+3674*10 71000 - (6113-3698) / 3 3249*8+4712*10

+5
Ответы (1)
  1. 29 июня, 08:07
    0
    80000 - (6181-3695) / 2 2634*7+3674*10 1) 6181-3695=2486 2) 22634*7=159438 3) 3875*10=38750 4) 80000-2486=77514 5) 159438:2489 = 640570510245