4 (5 х-3 у) - 6 (3 х-у) если 3 у-х=2.1

+1
Ответы (1)
  1. 18 июня, 08:46
    0
    20 х-12 у-18 х+6 у=2 х-6 у=2 (х-3 у) = - 2 (3 у-х) = - 2*2,1=-4,2