Решить задачу знайдить периметр прямокутника сторони якого доривнюють 7 и 3 см

+2
Ответы (2)
  1. 12 июня, 02:34
    0
    Р = (a+b) •2

    P = (7+3) •2=20 см

    20 см
  2. 12 июня, 02:57
    0
    7+3*2 = 20

    ...

    ...