Площа прямокутника 640 квадр. метров, а довжина сторони 40 м. Знайди площу квадрата, периметр якого доривнюе периметру прямокутника.

+2
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 03:06
    0
    1) S=a*b

    a*40=640

    а=640/40 = 16 м - ширина пямоугольника;

    2) Р = 2 * (a+b) = 2 * (40+16) = 112 м - периметр прямоугольника;

    3) Р прямоугольника=Р квадрата=112 м

    112:4 = 28 м - сторона квадрата

    4) S квадрата = а в квартате=28 в квадрате=784 м. кв