Площа прямокутника 640 м квадратних, а довжина сторони 40 м

квадратних. Знайди площу квадрата, периметр якого доривнюе периметру

прямокутника

+2
Ответы (1)
  1. 20 июня, 07:21
    0
    1) 640 / 40 = 16 (м) - ширина прямокутника;

    2) (40 + 16) * 2 = 112 (м) - периметр прямокутника;

    3) 112 / 4 = 28 (м) - сторона квадрата;

    4) 28 * 28 = 784 (м) - площа квадрата.