Знайдить чысло: 1) 2% якого доривнюють 6; 2) 20% якого доривнюють 30;

+5
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 08:18
    0
    1) 6:2*100 = 3*100 = 300

    2) 30:20*100 = 1,5*100 = 150