Сума трьох чисел 520. Перше число становыть 25%, друге чысло-20% циейи сумы. Знайдить трете чысло.

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 21:01
    0
    1) 25% от 520 = 0,25 * 520 = 130 (первое число)

    2) 20% от 520 = 0,2 * 520 = 104 (второе число)

    3) 520 - (130 + 104) = 286 (третье число)

    Ответ: 286.