Сума трьох чисел 94 перше число 31 друге на 5 менше вид першого знайди трете

+1
Ответы (2)
  1. 2 мая, 10:08
    0
    31-5=26 ето 2 число

    94 - (26+31) = 37 ето 3 число
  2. 2 мая, 10:49
    0
    31-5=26 ето 2 число

    94 - (26+31) = 37 ето 3 число