Обчыслить: 1) 1 1/9:2 1/2; 2) 2 2/3:1 1/6; 3) 5 1/7:1 1/14; 4) 8 4/5:2 2/15, Знайдить чысло: 1) 2% якого доривнюють 6; 2) 20% якого доривнюють 30;

+2
Ответы (1)
  1. 12 октября, 22:31
    0
    1) 10/2:5/2=10/2*2/10=1

    2) 8/3:7/8=8/3*8/7=64/21

    3) 36/7:15/14=36/7*14/15=72/15

    4) 44/5:32/15=44/5*15/32=11/1*3/8=33/8