2 (5 а-4x) - 3 (4a-x), если а=-5 и x=0,8

+1
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 20:39
    0
    =10 а-8 х-12 а+3 х=-2 а-5 х

    -2 * (-5) - 5*0,8=10-4=6