Решите! 4,36 / (3,15+2,3) + (0,792-0,78) * 3,5

+3
Ответы (1)
  1. 24 мая, 06:24
    0
    1) 3,15+2,3 = 5,45

    2) 4,36/5,45 = 0,8

    3) 0,792-0,78 = 0,012

    4) 0,012*3,5 = 0,042

    5) 0,8+0,042 = 0,842