Вычислите удобным способом - 26 + (-0.3) + (-1.4) + (-9.7)

+1
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 02:00
    0
    -26 + (-0.3) + (-1.4) + (-9.7) = (-0.3) + (-9.7) + (-1.4) + (-26) = - 10-26-1,4 = - (10+26+1.4) = - 37.4