Найди x: 1=x/337 33/x=3

+3
Ответы (2)
  1. 9 апреля, 14:13
    0
    1=х/337 х=337*1=337

    33/х=3 х=33/3=11
  2. 9 апреля, 14:54
    0
    1) 1=х/337

    х=337

    2) 33/х=3

    3 х=33

    х=11