Обчисли зручним способом3*13

+2
Ответы (2)
  1. 28 июля, 14:56
    0
    3*13=39

    3*3=9

    3*1=3

    Это просто изи
  2. 28 июля, 16:58
    0
    3*13=3 * (10+3) = 3*10+3*9=30+9=39