Обчисли зручним способом:

Помнож числа 2 i 8

Знайди добуток чисел 3 i 6

Знайди добуток чисел 2 i 9

+4
Ответы (1)
  1. 26 июня, 04:46
    0
    2*8=16 3*6=18 2*9=18