Обчисли суму чисел цього ряду зручним способом: 21,7,10,13,9,15,6,5,14

+4
Ответы (2)
  1. 19 января, 13:25
    0
    Решение будет такое: 21+9+7+13+15+5+6+14+10 = 30+20=50+20+30=100
  2. 19 января, 14:35
    0
    (21+9) + (7+13) + (15+5) + (6+14) + 10=30+20+20+20+10=100