Обчислить суму чисел цього ряду зручним способом 21 7 10 13 9 15 6 5 14

+3
Ответы (1)
  1. 29 января, 14:33
    0
    (21+9) + (7+13) + (15+5) + (6+14) + 10=30+20+20+20+10=100