Обчисли суму чисел цього ряду зручним способом: 21,7,10,13,9,15,6,14

+1
Ответы (1)
  1. 3 августа, 19:12
    0
    21+9=30

    7+13=20

    6+4=20

    10+15=25

    30+20+20+25=95