Решите уравнение: (8 у-3) ^2 + (16 у-3) (5-4 у) = - 94 (5 у+3) ^2 = (7-5 х) ^2+10 (7 х-5) ^2+19 = (9-8 х) ^2-15 х

+1
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 09:02
    0
    1)

    64 у^2-48 у+9+80 у-64 у^2-15+12 у=

    =-94

    44 у-6=-94

    44 у=-94+6

    44 у=-88

    у=-2

    2)

    25 у^2+30 у+9=49-70 у+25 у^2+10

    25 у^2+30 у+9=59-70 у+25 у^2

    25 у^2+30 у+70 у-25 у^2=59-9

    100 у=50

    у=0.5=1/2

    3)

    49 х^2-70 х+25+19=81-144 х+64 х^2-

    15 х

    49 х^2-70 х+44=81-159 х+64 х^2

    64 х^2-159 х+81-49 х^2+70 х-44=0

    15 х^2-89 х+37=0

    д=7921-4*15*37=5701

    х1 = (89-!/5701) / 2*15 = (89-!/5701) / 30

    х2 = (89+!/5701) / 30

    ! / знак корня