Найдите значение суммы: 1) 17 + (-50) 3) 41 + (-73) 5) 130 + (-203) 7) 210 + (-76)

+4
Ответы (1)
  1. 24 августа, 19:17
    0
    17 + (- 50) = 17 - 50 = - 33

    41 + (-73) = 41 - 73 = - 32

    130 + (-203) = 130 - 203 = - 73

    210 + (-76) = 210 - 76 = 134