4/9x если x=1/4, 4/9, 4 1/2

+4
Ответы (1)
  1. 24 июля, 10:34
    0
    4/9*1/4=1/9; 4/9*4/9=16/18=8/9 : 4/9*4=16/9: 4/9*1/2=2/9