Упростите выражение:

-6 а+10 а-9 а

2,3 б-8 б+1,7 б

-1/2 с-1/3 с+5/6 с

-3 а-5 а-3 а

-3,8 б+9 б-7 б

*2 1/3 + (*3) = 2/3

+3
Ответы (1)
  1. 20 января, 08:33
    0
    -6 а+10 а-9 а=-5 а

    2.3 б-8 б+1.7 б=12 б

    -1/2 с-1/3 с+5/6 с = (-3-2+5) / 6=0 н. о. з 6

    -3 а-5 а-3 а=-11 а

    -3.8 б+9 б-7 б=-1.8 б