Примеры 56182:7 38 412:6 46 800:3*2 13 500:5*4 (17 437-10297) : 7 17437-10297:7

+5
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 16:48
    +1
    56182:7=8026

    38412:6=6402

    46800:3*2=31200

    13500:5*4=10800

    (17437-10297) : 7=7140

    17437-10297:7=16006