56186:7=? 46800:3*2=?

38412:6=? 13500:5*4=?

(17437-10297) : 7=?

17437-10297:7=?

+1
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 10:25
    0
    56186:7=8026,571

    46800:3*2=15600*2=31200

    38412:6=6402

    13500:5*4=2700*4=10800

    (17437-10297) : 7=7137:7=1019,571

    17437-10297:7=17437-1471=15966