1520 + 300 • (2020-1503) - 113•70=

+3
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 21:41
    0
    1) 2020-1503=517

    2) 113•70=7910

    3) 1520+300=1820

    4) 1820•517=940940

    5) 940940-7910=933030