Решите уравнение 1,7+21+3,1x=57

+5
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 15:50
    0
    1,7+21+3,1x=57

    22,7+3,1 х=57

    3,1 х=57-22,7

    3,1 х=34,3

    х=34,3:3,1

    х = 11,064516129

    х=11 мне бул санды донгелектей салдым ондык улеске дейин