Вычислите 4/15 * 2, 4/15 : 2

+5
Ответы (1)
  1. 14 июня, 04:01
    0
    4/15*2 = 4*2 / 15 = 8/15

    4/15 : 2 = 4/15 * 1/2 = 2/15