Разложите многочлен на множители Г) у^3+18 у^2+81 у

+2
Ответы (1)
  1. 2 октября, 19:35
    +1
    Y^3 + 18y^2 + 81y = y (y^2 + 18y + 81) = y (y + 9) ^2