30% ОТ 150 И

4%ОТ 400

120% ОТ 60

+1
Ответы (2)
  1. 24 октября, 03:20
    0
    150*30/100=150*0,3=45

    400*4/100=400*0,04=16

    60*120/100=60*1,2=72
  2. 24 октября, 04:41
    0
    30% от 150 = 150:100*30=45;

    4% от400=400:100*4=16;

    120% от 60=60:100*120=72;