Вычисли.

|-0,3|:|15|+|-49|=

+5
Ответы (2)
  1. 1 мая, 14:39
    -1
    49,02 ...
  2. 1 мая, 15:21
    -1
    (-0,3) : (15) + (-49) = - 0,02 + (-49) = - 49,02