25 * (34*206+3672:18) - (6867-2019) : 6*93=

+2
Ответы (1)
  1. 8 июня, 20:50
    0
    25 * (34*206+3 672:18) - (6 867-2019) : 6*93=105 056

    1) 34*206=7 004

    2) 3 672:18=204

    3) 7 004+204=7 208

    4) 6 867-2019=4 848

    5) 25*7 208=180 200

    6) 4 848:6=808

    7) 808*93=75 144

    8) 180 200-75 144=105 056