3 (2 х+у) - 4 (2 у-х), если х=0,2 у=-2/5

+5
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 13:36
    0
    6 х+3 у-8 у+4 х=10 х-5 у=0,2*10-5 (-2/5) = 2+2=4