398,6-3,8*7,7+3; 0,06

+1
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 23:41
    0
    398,6-3,8*7,7+3/0,06

    1) 3,8*7,7=29,26

    2) 3/0,06=50

    3) 398,6-29,26+50 = 419,34