Пример 3,58*3,9-0,01:4-5,5838*2,5

+4
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 00:16
    0
    3,58*3,9=13,962 0,01/4=0,0025 5,5838*2,5=13,9295 13,962-0,0025-13,9295=0,03