3,58*3,9-0,01:4-5,5838*2,5=

+5
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 07:15
    0
    3,58*3,9-0,01:4-5,5838*2,5 = (3,58*3,9) - (0,01:4) - (5,5838*2,5) = 13,962 - 0,0025 - 13,9595 = 13,9595 - 13,9595 = 0

    Ответ: 0