3,58*3,9-0,001:4-5,5838*2,5=

+3
Ответы (1)
  1. 10 января, 02:25
    0
    1) 3.58*3.9=14

    2) 0.001/4=0

    3) 5.5838*2.5=14

    4) 0-14=-14

    5) 14+14=28