Маши 100 р. а у Вити на 1462 р. больши чем у Миши а у Кати столькло сколько у Маши и Вити. Сколько денег у Кати.

+3
Ответы (2)
  1. 14 декабря, 15:31
    0
    1) 1462+100=1562

    2) 1562+100=1662
  2. 14 декабря, 16:23
    0
    У вити 100+1462=1562 р

    у кати 1562+100=1662 р