Расписать

91,8: (10,56-1,56) + 0,704

(61,5-5,16) : 30+5,05

66,24-16,24: (3,7+4,3)

28,6+11,4: (6,595+3,405)

15,3*4:9+3,2

(4,3+2,4:8) * 3

280,8:12-0,3*24

(17,6*13-41,6) : 12

+5
Ответы (1)
  1. 21 мая, 13:57
    0
    =91,8:9+0,704=10,2+0,704=10,904

    =56,34:30+5,05=1,878+5,05=6,928

    =66,24-16,24:8=66,24-2,03=64,21

    =28,6+11,4:10=28,6+1,14=29,74

    =61,2:9+3,2=6,8+3,2=10

    = (4,3+0,3) * 3=4,6*3=13,8

    =23,4-7,2=16,2

    = (228,8-41,6) : 12=187,2:12=15,6