Упростите Выражения!

а+b*B=

с-d + (-c) =

2.7+a + (-A) + 1.8=

(6.2) + (-a) + (-b) - a-b+10.9=

+3
Ответы (1)
  1. 20 августа, 17:34
    0
    A + b*b = a + b^2

    c - a + (- c) = c - a - c = - a

    2.7 + a + (-a) + 1.8 = 4.5 + a - a = 4.5

    6.2 + (-a) + (-b) - a - b + 10.9 = 17.1 - a - b - a - b = 17.1 - 2a - 2b